Snoubenka

Snoubenka
Autor:

Deveraux, Jude
Žánr:Literatura světová, Romány, Pro ženy
Rok vydání:1999
Počet stran:370
Nakladatelství:Baronet


Tuto knihu tvoří tři nezvyklé příběhy. První dva se odehrávají v naší současnosti.
V próze Vyzvání se ovdovělá pilotka Jackie vrací do rodného Chandleru, aby zde pokračovala v tom, co si předsevzal její manžel - v letecké dopravě. Při jednom nezdařeném přistání se znovu potká s mužem, který ji miloval od útlého dětství a jehož láska k ní přetrvala i mnohaletou odluku. Wiliam je však o deset let mladší a Jackie si není jistá, zda dokáže překonat zažité společenské konvence.
V Kovboji z Colorada úspěšná spisovatelka Cale doprovází svou krásnou přítelkyni Ruth na její dovolené v coloradské divočině. Ani jedna z nich netuší, že pohledný kovboj, který jim dělá průvodce, je ve skutečnosti známý magnát Kane Taggert. Přestože Cale jeho mužnost přitahuje, dokáže si mladého vdovce znepřátelit řadou nevhodných poznámek. Teprve když se na ranči objevíKaneho dvojče-bratr, události dostávají zcela nečekaný spád.
Když přišla nezkušená Dorrie v povídce Dokonalé načasování požádat pistolníka Huntera, zda by se s ní neoženil, netušila, že ji během několika dalších dnů půjde doslova o život. Cole Hunter váhá, neboť Dorrie nepůsobí jako bezbranná dívka, která se chce fingovaným sňatkem zbavit poručnictví své sestry. Jeho rozhodnutí stát se manželem z donucení uspíší loupežné přepadení neznámýmy desperáty, kteří Coleho postřelí. Oba novomanželé brzy poznají, že to nebylo zdaleka poslední společné dobrodružství, které je potkalo.


ZPĚT